Riga Beerbike

Partybike “Kārlītis” vai Riga Beerbike ir jauns izklaides produkts Latvijā. Jauna pieredze izklaidē!

Aicinām izmēģināt jauno izklaides braucamo – Partybike Kārlītis. Tas ir liels kājminams aparāts uz riteņiem, un uz priekšu brauc cilvēkiem minot tā pedāļus.Uz Partybike ir 14 vietas, no kuriem 8 min pedāļus. Pārējie 6 atpūšas ērtos krēslos. Brauciena laikā var mainīties ar vietām, tā lai visi ir gan atpūtušies, gan minušies!

Beerbike tiek izīrēts ar šoferi. Uz tā ir mūzikas aparatūra, pie kuras paši minēji var pieslēgt savus atskaņotājus. Tas ir ar jumtu, lai arī sliktos laika apstākļos ar to var braukt. Brauciena maršrutus var domāt paši braucēji, tomēr visbiežak braukšana notiek Vecrīgā.

Izīrējot Partybike, var pasūtīt arī klāt dzērienus un uzkodas no Smiļģu bāra, kas jau būs uz tā grupai ierodoties. Partybike varētu būt interesants piedāvājums pasākumu rīkošanas aģentūrām, kuras var tālāk piedāvāt saviem klientiem. Partybike īpaši iecīnījuši vecpuišu un vecmeitu ballītēs. Tad tiek mīts un dziedāts, kā arī notiek arī visādas citas aktivitātes. Tas var būt arī lielisks kolektīva saliedēšanās pasākums. Partybike ir zināms pasaulē arī kā Beer bike jeb latviskojot – Alusipēds. Tomēr šajā aparātā galvenais nav alkohols, bet jautra un aktīva brīvā laika pavadīšana.

Cenas:
1h – 150EUR
2h – 220EUR

Leave a Reply