White Pearl Partybus arī šogad Jaunajā Vilnī!

Esam lepni paziņot, ka arī šogad White Pearl Partybus vedās Jaunā Viļņa konkursantus. Pagājušā gadā Jaunais Vilnis bija pieteikums šim party busam, kad pirmo reizi tas tika atrādīts. Pa gadu tas ir piedzīvojis neskaitāmas ballītes un ir vēl vairāk pilnveidots. Vēl vakar to atkal skaisti aplīmēja, un jau rīt tai pie Origo ir jāsagaida konkursanti.

Rīt, 14. jūlijā, plkst.12 Rīgā no Maskavas ar vilcienu ieradīsies konkursa organizatori un konkursa dalībnieki. Jaunie izpildītāji, kas šogad cīnīsies par “Jaunā viļņa” laureāta titulu, Latvijā tiks sagaidīti pie “Origo Summer Stage” skatuves, uz kuras viņi arī izpildīs festivāla himnu. Sagaidīšanas laikā atklās konkursam “Jaunais vilnis” veltītu izstādi. Nāciet rīt uz Origo, būs skaisti!

Galerija: 2011. gada White Pearl Partybus Jaunā Viļņa bildes

Starptautiskais jauno populārās mūzikas izpildītāju konkurss „Jaunais vilnis” kopš 2002. gada izpelnījies gan publikas, gan profesionāļu atzinību, piesaistot skatītājus ne tikai Krievijā, bet arī citviet pasaulē. Konkursa idejiskie autori un organizatori ir Igors Krutojs un komponists Raimonds Pauls.  Šogad kopumā uzstāsies 14 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm – Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Somijas un Ukrainas.

Šogad Latviju Jaunajā Vilnī pārstāvēs vokālā grupa FRAMEST

YouTube Preview Image

“Jaunais vilnis 2012″ Jūrmalā notiks no 24.jūlija līdz 29.jūlijam.

Informācija no kasjauns.lv:

Konkursa pirmajā dienā, 24. jūlijā, Dzintaru koncertzālē norisināsies tradicionālā svinīgā valstu karogu ienešana un iepazīšanās ar profesionālās žūrijas locekļiem. Vakara noslēgumā uzstāsies spilgtākās mūzikas zvaigznes un tiks izlozēta konkursa dalībnieku uzstāšanās kārtība. Festivālā pirmās dienas koncertā uzstāsies Igors Krutojs, Josifs Kobzons, Sofija Rotaru, Valērijs Ļeontjevs, Leonīds Agutins, Valērija, Laima Vaikule, Valērijs Meladze, Dima Bilans, Ivans Dorns, Diāna Gurtskaja, Larisa Doļina, Poļina Gagarina, grupa “Gradusi”, Verka Serdučka un daudzi citi, bet vakara īpašais viesis būs Toms Džonss.
Konkursa pirmā diena notiks 25.jūlijā, un šajā dienā finālistiem būs jāizpilda kāds no pasaules hitiem. Pirms konkursantu uzstāšanās skatītājus ar lielisku koncertu priecēs tādi populāri mākslinieki kā Alsu, grupa “Serebro”, Timati, Irina Dubcova, Aleksandrs Maršals, Buranovskas vecmāmiņas, grupa “Quest Pistols”, Larisa Doļina, Aleksejs Čumakovs, Timurs Rodrigezs un bērnu konkursa “Jaunais vilnis 2011″ uzvarētājs Andraniks Aleksanjans no Ukrainas. Vakara īpašais viesis būs 80.gadu populārais dziedātājs Riks Estlijs.
Konkursa otrajā dienā finālisti Dzintaru koncertzālē izpildīs savas valsts hitu, kā arī skatītājus gaidīs rokkoncerts, kurā piedalīsies leģendāri Krievijas rokmūziķi – grupa “Vaskreseņie”", “Mašina Vremeņi”, “Akvarium”, “Čaif” un “Pelageja”.
27.jūlijā konkursa finālisti atpūtīsies, bet skatītājus Dzintaru koncertzālē sagaidīs Konstantīna Meladzes aurtorvakars. Šajā vakarā Krievijas, Ukrainas un Latvijas šovbiznesa zvaigznes izpildīs lieliska mūsdienu komponista Meladzes sacerētus hitus.
Konkursa dalībnieku trešā diena būs 28.jūlijs, kad tiks izpildītas īpaši šim konkursam sacerētas dziesmas, bet pirms tam uz skatuves uzstāsies tādi populāri mākslinieki kā Raimonds Pauls, Stass Mihailovs, Timati, grupa “A-Studio”, Leonīds Agutins, Irina Dubcova un citi.
Vakara īpašā viešņa būs Lāra Fabiāna.

Vēl šajā dienā notiks tenisa turnīrs starp konkursa „Jaunais Vilnis” zvaigznēm un profesionāļiem. Turnīrs norisināsies no plkst. 12:00 – 16:00 sporta centrā „Concept”, Vienības prospektā 36, Lielupē. (LNT)
Šā gada “Jaunā viļņa” konkursa noslēguma koncerts Jūrmalā izskanēs 29.jūlijā, kad no finālistu vidus tiks izraudzīts “Kristāla viļņa” ieguvējs, kā arī tiks noskaidroti skatītāju simpātiju un atbalstītāju balvu ieguvēji. Noslēguma koncertā kā īpašie viesi piedalīsies Nellija Furtado un Sumi Džo, kā arī būs gaidāmi Krievijas mākslinieku priekšnesumi.

Skaties Jauno Vilni TV

No 24. jūlija katru darba dienu TV5 tiešraidē un LNT atkārtojumā varēs sekot līdzi konkursa norisei no Dzintaru koncertzāles! Pārraidīti tiks ne tikai vakara koncerti, bet arī konkursa dienasgrāmatas, nakts koncerti un citi ar „Jauno vilni” saistīti pasākumi.

Sagaidīšana un intervijas White Pearl Partybus pagājušā gada Jaunajā Vilnī:

YouTube Preview Image

Leave a Reply