Vecpuišu un vecmeitu ballītes Party busā!

Partybus vecpuišu un vecmeitu ballītēs

Ja esat nonākuši līdz jautājumam ko darīt vecmeitu vai vecpuišu ballītē, tad šī ir  pareizā vietā, lai uz to rastu atbildi. Partybus ir viena no populārākajām vecmeitu un vecpuišu ballītes izdarībām. Tas tiek izmantots gan kā transports no vietas uz vietu, kur notiek kādas atrakcijas un spēles, gan arī pašā Party busā ir ne mazums iespēju izpausties – dejot, dziedāt, raudāt un smieties – vārdu sakot, daudz variāciju izpausties.

Striptīzs

Vīriešu striptīzs vecmeitu ballītē un sieviešu striptīzs vecpuišu ballītē ir neatņemama sastāvdaļa. Tas parasti ir pārsteigums pašiem vaininiekiem, kad ballītē paveras durtiņas un pavedinoši ienāk striptīzdejotājs vai striptīzdejotāja. Meitenes vecmeitu ballītēs spiedz aiz sajūsmas, bet džeki vecpuišu ballītēs svilpj un sarkst. Dejas var būt sākot ar GO-GO, līdz pat lezbijšovam. Šeit ir brīva vieta pārdrošākajām fantāzijām.

Aktivitātes

Vecpuišu ballītes idejas neaprobežojas tikai ar Partybus. Ir jābūt dažādām aktivitātēm un uzdevumiem. Nav tāds “parasti”, katrs izstrādājis savu plānu, zinot vecpuisi/vecmeitu un tā vēlmes, un gribēšanu ko īpašu darīt.

Te ir kādas aizraujošas vecpuišu ballītes īss apraksts:

No rīta bez iepriekšēja brīdinājuma, cikos jābūt gatavam, ieradās viņam pakaļ dziedot dziesmu “Ar dievu meitenes”, tērpušies kā zaldādi. Topošā vīramāte no tāluma pat padomāja, ka īstie pēc ūdens nāk kā senos laikos. :D D
Tad lika viņam saģērbties cietumnieka drēbes 45 sekundēs. :D Protams, ka sanāca ilgāks tas ļembasts, bet bija jautri, kamēr paspēju vēl brokastis visiem iebarot. ;)
Pēc tam esot bijušas visādas izdarības – ugunsgrēka dzēšana ar visu ekipējumu, fočēšanās ātrajā foto, lai man būtu, ko makā turēt (protams, cietumnieka drēbēs), plūmju tirgošana maskačkas tirdziņā, slēpošana pie lielveikala, individuāls striptīzs, pirts un tusiņš līdz rītam.

vai šis:

Manam vīriņam draugi bija varen labi pacentušies – savāca viņu piecos vakarā, pie mājas ieejas durvīm likā pārģērbties – uzvilkt T-krekliņu ar uzrakstu HELP!, bikses, gumijniekus, zilu čirkainu parūku galvā un priekšautu ar uzpūstiem pupiem. Izskatījās jau ļoti amizanti. Tālāk secību nezinu, bet zinu, ka viņam vajadzēja savākt naudiņu, dziedot un mazgājot mašīnas, lai varētu man dāvanu nopirkt, dejoja arī striptīzu autoostā, vajadzēja atspiesties un lēkāt pāri soliņiem, bērnu laukumā tuneļus un slidkalniņus vajadzēja šķērsot ar pilnu alus kausu uz paplātes un nedrīkstēja izliet ne pilīti.

arī  tāda tematika var būt - četras stihijas:

Ūdenis – (izbraucām ar pazīstamu burulaivu uz jūras vārtiem) un stūrēšanas apmācību, kā arī kapteinis vēl lika arī pašai ostā iebraukt atpakaļ.

Zeme – sarunāju pazīstamus muzikantus un tautiskus brunčus visām- likām jaunajai līgavai dancot tā lai zeme rīb (noder arī jaunajā dzīvē- kājiņu piecirst). Pie viena stāvēja mūzikas instrumentu kastes, kur garāmgājējiem bija ielikta info lapiņa, ko mēs te ņemamies un ja nu kas, tad var piemesties līgavas pūram (ar to paradoksālā kārtā sanāca segt līgaviņas izklaides, šampanieti un proviantu, pašām beigās ļoti maz nācās piemest)

Gaiss- izlidināties aerodiumā

Uguns- pirts un džakuzi ar šampanieti un svecēm. visam pa vidu bija ij bijušo vārdu slīcināšana, ij slikto īpašību laišana gaisā ar baloniem, ij mežonīgs izbrauciens ar svešinieku (sarunāts motociklists, ko protams pazinām, un nebaidījāmies līgavu uzticēt) un protams pāri visam- meiteņu draudzība un jaukas pļāpas. Tā kā bijām raiba un savstarpēji nepazīstama meiteņu kompānija, tad vēl arī visādi stāsti no dažādajām līgavas darbības sfērām. nekādus zvērestus nedevām, vienkārši pavadījām jauki laiku, jo manuprāt tā tāda bērnišķība.

Apģērbs

Vecpuišu un vecmeitu ballītes scenārijā, droši vien, jāietver arī apģērbs jeb kostīmi. Var ļaut vaļu fantāzijām, vai noteikt tematiku, vai arī doties uz lietoto apģērbu veikaliem. Tur vienmēr atradīsiet ko gana amizantu, lai izmantotu pirmskāzu ballītē. Gana droši, ka visi sapratīs ko vilkt, ja izmantosiet interneta veikalus, piemēram, kostimi.lv. Tajā atradīsiet pat vistrakākos kostīmus, noteikti viens no labākajiem veikaliem Latvijā. Gana bieži nākas Partybus ballītēs redzēt viņu produktus.

Dāvanas vecpuišiem un vecmeitām

Nav tādu stingru noteikumu ko dāvināt. Te atkal ir vaļa trakākajām idejām. Dāvana jau ir pati vecpuiša vai vecmeitas ballīte.

Šeit palīgā nāk arī dāvanu portāli, kuros tiek piedāvātas dažādas lietas, un izklaides.

Vecmeitām: www.davanuserviss.lv,

Vecpuišiem: www.davanuserviss.lvwww.visasdavanas.lv,

Fotogrāfēšana un filmēšana

Ir divas domas šajā sakara:

1. What happens at bachelor stays at bachelor party!

2. Jo vairāk materiāla, jo lielāks prieks to pēc tam skatīties.

Ja izvēlaties otro variantu, un to gribiet pavisam superīgi, tad varbūt ir vērts padomāt par profesionālu fotogrāfu un/vai filmētāju.  Šajā sakarā var nākt palīgā partybus tīms. Jums var būt fotogrāfs un sanākt bildes kā klubā! Atskats uz ballīti ar pavisam citu garšu!

Bet, jebkurā gadījumā, tagad daudziem jau ir gudrie telefoni, kuros ir vēl gudrākas kameras, kas arī ļauj uzņemt skaistas bildes un video!

Cik daudz Partybus komanda var palīdzēt vecpuišu un vecmeitu ballītes organizēšanā?

Mēs varam izstrādāt maršrutu, pieturpunktus, kur notiktu kādas aktivitātes. Ja tas būs, piemēram, Siguldas virziens, tad aktivitātes būtu AerodiumRāmkalnos un pašā Siguldā, piemēram, ar gumiju nolekt. Vai pagarināt maršrutu līdz Ligatnei un apmeklēt arī Padomju slepeno bunkuru!

Braucieni var būt arī tālāki, kā brauciens bija uz Daugavpili. Vecpuišu ballītē puiši pa ceļam kārtīgi ieballēja, bija arī striptīzs, Daugavpilī apstaigāja visus klubus, nakts viesnīcā un otrajā dienā čilā brauciens atpakaļ ar filmu ekrānos.

Mēs nevaram palīdzēt domāt aktivitātes, kur kādi uzdevumi jāpilda, tās ir katra paša ziņā. Vecpuišu un vecmeitu ballītes ir kas privāts, intīms, tikai ar tuvākajiem draugiem.

Partybus komandas ziņā var atstāt striptīzu, un tas pat būtu vēlams darīt, lai ballītes laikā nevienam nebūtu jāsatraucas, vai viss notiek pēc plāna. Tas attiecas arī uz citām vietām, lietām un nodarbēm.

Jebkurā gadījumā, ja ir vēlme un nepieciešamība rīkot šādu ballīti, tad arī vispirms var būt zvans vai e-pasts ar tekstu – man jārīko Vecpuiša/Vecmeitas ballīte! H E L P! :)

PIELIKUMS

Vecmeitu slepenais zvērests

no: precos.lv

Tev bez ierunām jāpakļaujas visiem norādījumiem, kas ietverti šajā dokumentā un rūpīgi jāpilda tie! Turpmāk dokumentā Vecmeita tiek saukta par Balles Karalieni, bet meitenes, kuras piedalās pasākumā – Dīvām.

Mēs ___________________________________ svinīgi solāmies, ka 200_. gada ____. __________________ _________________________________ vecmeitas ballē godprātīgi pakļausimies sekojošiem noteikumiem:

•  Balles laikā ne manās kabatās, ne makā ne aiz krūštura lencītes neglabāšu nevienu puiša, vīrieša vai dzīvnieka foto. Apzinos, ka, ja pārkāpšu šo noteikumu, zaudēšu Dīvas statusu uz visu balles laiku un kļūšu par atkritēju!

•  Apņemos lietot alkoholiskas dziras neierobežotā daudzumā un veikt darbības, kas raksturīgas cilvēkam stiprā reibumā, nepārkāpjot drošības robežas. Zinu, ka ja esmu pie stūres vai arī man ir ārsta zīme, tad esmu atbrīvota no dzeršanas, bet tad man tik un tā jāuzvedas kā dzīvniekam.

•  Apņemos nekad neatstāt nepieskatītu neprecētu Dīvu vai Balles Karalieni, jo apzinos, ka vīrieši ir Maitas, Cūkas, vairošanās palīgierīces utt.

•  Lai pasargātu Dīvu no nevajadzīga apmulsuma (kas parasti rodas nākamajā rītā), apņemos bez vilcināšanās glābt Dīvu, kas ir izdzērusi pārāk daudz šņabja vai kurai ir slikta gaume un tāpēc tā runā ar kādu reti nepievilcīgu un atbaidošu radījumu (vīrieti) ilgāk par vienu minūti.

•  Apņemos, sadarbībā ar pārējām Dīvām, vismaz reizi stundā Balles Karalieni nostādīt mulsinošā situācijā, pievēršot viņai apkārtējo uzmanību, uzmeklējot vīriešus (upurus) kuriem būtu jāapmierina „Vecmeitas vēlmju saraksts”, vicinot pieaugušo mantiņas Balles Karalienes deguna priekšā, ieģērbjot Balles Karalieni tādās drēbēs, kādas pat Klāras tante kaunētos vilkt mugurā un, galvenais, apņemos pēc iespējas ilgāk noturēt Balles Karalieni nomodā.

•  Apņemos Balles laikā daudz dejot – ugunīgi un kaislīgi – iesaistot dejās pilnīgi visas Dīvas un Balles Karalieni.

•  Avārijas gadījumā, ja kādai Dīvai radīsies vēlēšanās mesties ceļos porcelāna dievietes priekšā (t.i. rodas problēmas ar kuņģi), bet citas Dīvas būs nodarbinātas ar citu pienākumu pildīšanu, apņemos cietušo pavadīt līdz porcelāna altārim.

•  Ja Balles Karalienes un/vai Dīvu enerģija sāks noplakt, apņemos, sadarbībā ar citām Dīvām, rast problēmas risinājumu mainot dislokācijas vietu, nodarbošanās veidu vai sākot skaļi kliegt!

•  Zinu, ka VISA pasākuma laikā manā prātā nedrīkst ienākt neviena doma, kas saistīta ar darbu. Apzinos, ka ja tomēr tāda doma parādīsies, es zaudēšu Dīvas statusu un tikšu uzskatīta par atkritēju.

Pirms paraksti šo dokumentu skaļi nokliedzies: „Zvēru, lai kas arī notiktu __________________________________ vecmeitas ballē, tas mūžam lai paliek mūsu noslēpums!”

1. Dīvas paraksts __________________ Paraksta atšifrējums __________________

2. Dīvas paraksts __________________ Paraksta atšifrējums __________________

utt…

Galvenās Dīvas paraksts ____________________

Paraksta atšifrējums ________________________

Datums _________________

(Kad dokuments parakstīts, lūdzu, nododiet to Balles Karalienei!)

————————

Leave a Reply