Uzmanību!

Pirmais jaunums ir tas, ka testējam mūsu pašu radio. Tāda lieta kā mājas radio studija nav nekāda ekstra, tāpēc tāds arī izveidots,vienīgais, ka neraidām FM viļņos. Esam pieejami tepat mūsu mājas lapas sadaļā Radio. Tāpat kā pašu radio uzpimposim, tā arī radio sadaļu padarīsim interaktīvāku. Attiecībā uz radio, tajā atskaņotas tiek Partybus ballītēs pieprasītākās dziesmas. Un, ballītes ir visdažādākās, no bērnu ballītēm līdz zelta kāzu atzīmēšanai. Tik pat plašs arī būs mūzikas klāsts. Šobrīd salikta tikai vairāk vai mazāk ballīšu mūzika, pa vidu iespraucoties arī pa kādam šlāgerim. Tāpat notiks tiešraides no Partybus ballītēm, izstādēm, pasākumiem, kuros tā iespējama. Veidosim intervijas, raidījumus un citus šitus. Galvenais sauklis būtu, ja tev patīk Partybus, tad patiks radio, ja patīk radio, tad patiks Partybus.

Atklājot noslēpumu, kas arī ir otrais jaunums, jāsaka, ka radio arī raidīs tiešraides no mūsu pašu topošā bāra “VodkaBar”, kas atradīsies Āgenskalnā, Rīgas kreisajā krastā. Jau mazāk kā pēc mēneša tas būs gatavs, un tad testa režīmā varēs uzņemt viesus. Šobrīd notiek aktīvi remontdarbi.

Top VodkaBar siena - mazgājas alus pudeles.

Trešais jaunums ir tas, ka nekādi jaunumi vairs šobrīd nav, tikai atgādinājums, ka strauji tuvojas “Erots 2012″, kurā Black Silver būs kā skatuve, un par to lasiet ŠEIT. Un, ja arī šķiet, ka aprīlis nav tālu, tad visi trīs mūsu  Partybus būs apskatāmi starptautiskajā auto šovā “Auto Exotica 2012″. Pirmā izstāde jaunajiem Captain Morgan Partybus un White Pearl Partybus, un laba mūzika uz Black Silver Partybus skatuves!

 

 

Leave a Reply