Partybus pagodināts ielūgt uz “AERODIUM ballīti gaisā jeb lidošanas sezonas atklāšanu”

Jau 15. jūnijā aicinām Tevi uz AERODIUM Ballīti gaisā jeb lidošanas sezonas atklāšanu Siguldā!

 

Gaidīsim Tevi jau no plkst. 20:00, kad atklāšanas šovā Tevi priecēs labāko lidotāju paraugdemonstrējumi, mucu ansamblis “Rytmical Storm” un dejotāju performances. Visa vakara garumā labākā mūzika no DJ Amons uz “Black Silver Partybus Stage”, konkursi par iespēju laimēt lidojošas balvas, Foto&Video stūris, kur iemūžināt laimes pilnus brīžus un sūtīt sveicienus citiem, darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem un, protams, katrai gaumei būs arī Cafe&Bar – Smiļģu bāra pirmā izbraukuma tirdzniecība. Par pārsteigumiem rūpēsies AERODIUM instruktori un pusnaktī – protams, pusnakts šovs! Garantējam Tev laimes pilnu un pozitīvu atmosfēru un, protams, ekskluzīvu skatu uz lidojošiem cilvēkiem ballītes laikā un iespēju lidot pašam!

Tie, kuri apmeklēs pasākumu šajā dienā, iegūs īpašu atlaidi lidojumam, kuru varēs izmantot vai nu atklāšanas dienā vai vēlāk. Īpašs piedāvājums arī “Baltic Miles” programmas dalībniekiem – gan atklāšanas dienā, gan visu jūnija mēnesi mēs trīskāršosim punktu skaitu visiem, kuri lidos vēja tunelī un uzrādīs “Baltic Miles” karti. Un, ja Tu būsi pats pirmais lidotājs 15. jūnijā un “Baltic Miles” kartes īpašnieks, iegūsi 500 punktus par lidojumu!

Un vēl viens pārsteigums no mums un mūsu partnera “Black Silver Partybus” – piedalies konkursā un esi viens no 20 laimīgajiem, kurš uz pasākumu no Rīgas un atpakaļ dosies ar ekskluzīvo partybus! Kas Tev jādara? Jānofotografējas “aerodiumingā” (jā, tas pats, kas planking, tikai lidošanas pozā) un ideāli, ja Tev fonā būs ballīte! Bildi sūti uz sigulda@aerodium.lv līdz 13. jūnijam. Visas iesūtītās bildes tiks ievietotas mūsu Facebook.com lapā un – jo vairāk “like”, jo lielāka iespēja Tev iekļūt laimīgo vidū!

Mūsu draugi: “LGK Atrakcijas”, “iDille”, “Black Silver Partybus”, “Laima”, “Monster Energy”, “Baltic Miles” un, protams, Jūs visi!

Piesakies pasākuma apmeklētājos: www.facebook.com

Leave a Reply