Partybus nedēļa šurpu turpu

ŠURPU

White Pearl Partybus nedēļa pagāja ar Jauno Vilni. Jau sākot ar sagaidīšanu tas bija aizraujošs piedzīvojums.

Un, visi turpmākie braucieni bija tīra izklaide, būt visu laiku foto zibšņu un video kameru priekšā.

Vēl pa vidu, jeb nedēļas nogalē Baltā Pērle paguva atrasties vēl festivālā “Pestivals“, Mežaparka Lielajā estrādē. Atcerieties, vai ievērojāt, ja ne tad skatieties, bija mums šī festivāla reklāmas brauciens uz Liepājas pusi.

Un, tas jau tikai bija sākums. 28. jūlijā pabijām arī šajā pasākumā, kurā Smiļģu bāram bija izbraukums un White Pearl Partybus gozējās tur blakus!

Iedomājieties, un tajā datumā tas nebija vienīgais pasākums Smiļģu bāram. Ozolnieku novada svētkos, tajā pašā laikā, bija arī otra Smiļģu bāra tirdzniecības vieta.

Nav slikti priekš bāra, kurš vēl nav īsti atvēries. Jā, bārs ir vaļā no maija, bet oficiālā atvēršana vēl nav bijusi. Tas viss vēl priekšā!

Black Silver Partybus un Captain Morgan Partybus braukāja savās ballītēs. Tik daudz pozitīvu emociju cilvēki pasmēlās no šīm ballītēm. Nu, jūs jau ziniet, ko tur daudz piebilst. Šī nedēļas nogale Silverītim gan būs gana svarīga un darbīga.

TURPU

Šī nedēļas nogale ir tik pat nozīmīga. Pirmkārt, jau Silverītis izcelsies, un, otrkārt, beidzot pēc divu gadu klusuma notiks Park&Party.

Un, tagad par visu pēc kārtas hronoloģiski.

Piektdien, 3. augustā, Black Silver Partybus ved uz WHY NOT festivālu, kurš notiks Ogrē.

Sestdien, 4.augustā, White Pearl Partybus ved uz RISE OF GROOVE EMPIRE!

Informāciju par šo pasākumu lasi viņu fb lapā /TheGrooveDelicious

Šis ir tas pasākums, kura laikā tad notiks ilgi gaidītais Park&Party. Lieki neizplūstot izklāstos dodies uz preses relīzi TVNETā.

Pēc šī pasākuma Baltā Pērle ved atpakaļ uz Rīgu, uz āfterīti Ed Hardy Night & Morning CLUB

Informācija

Tas protams nav viss. Joprojām katru dienu gaidām tevi ciemos Partybus draugu atpūtas vietā Smiļģu bārā, kurš atrodas turpat Eduarda Smiļģa 35, Āgenskalnā.

Un, P.S. arī šogad Black Silver Partybus ar skatuvi būs Studentu Paradīzē! Vēl aizrunāsim jums pilnas ausis par šo pasākumu. :D

Leave a Reply