LIELĀ PIEKTDIENA, un ne jau pirms Lieldienām, bet šī!

Šī piektdiena, 15. jūnijs, Party busam būs viena no lielākajām ever! Black Silver Partybus ar skatuvi būs Spices Šopinga festivālā, White Pearl Partybus brauks uz Aerodium lidošanas sezonas atklāšanu, kur arī būs pirmā Smiļģu bāra izbraukuma tirdzniecība turpat, kas ir varen liels solis mazajam bāriņam, kurš vēl tā pa īstam nav atvēries! Ar Captain Morgan Partybus piektdienā vizināsies pats Kapteinis ar savām Morganetēm, un Alusipēds, jā, to mēs arī nodarbināsim! Un, tagad par visu pēc kārtas.

Tātad, no 13. līdz 15. jūnijam Spicē notiek Šopinga festivāls, ar lielām atlaidēm un visvisādām izdarībām. 15. jūnijā šiem svētkiem ir noslēgums, kuri iegriezīsies līdz 2 naktī. Stāvlaukumā būs Black Silver Partybus skatuve, apkārt dažādas aktivitātes un tirdziņi. Pagājušā gadā Eņģeļu naktī pie Spices noslēgums izskatījās šādi:

YouTube Preview Image

 

White Pearl Partybus, tātad, brauc uz AERODIUM Ballīti gaisā jeb lidošanas sezonas atklāšanu Siguldā! Šodien, starp citu, ir pēdējā diena, kad tu vēl vari paspēt iesūtīt savu bildi Aerodiuminga pozā un braukt uz šo pasākumu ar Partybus. Viss absolūti bez maksas. Informācija par to šeit! Pa ceļam tiksi pie Welcome drink no Smiļģu bāra. Un, uz vietas dzērienus arī tirgos Smiļģu bārs. Būs jautri! Un, visa nedēļas nogale kopumā būs baigi, baigi, baigi labā!!! Saulainu tev viņu arī!

 

Leave a Reply