Ballītes kā nekad agrāk un nekur citur!

Šī būtu atskaite par pagājušo nedēļas nogali. Tā bija vienkārši zvērā. Un, tagad par visu pēc kārtas.

Captain Morgan Partybus ar Kapteini devās uz Summer Sound, Liepājā, lai tur iegrieztu ballītu un būtu viena no tām leģendārākajām! Bildes vēl būs, bet šeit ir kādas mobile uploads iekš Facebook!

White Pearl Partybus arī devās uz Liepājas pusi, pilnībā pestivalizēta, t.i., Baltajai Pērlei bija Festivāla “Pestivals” reklāmas brauciens. Un, tas ir tikai sākums. Lūk, vairāk bildītes. Pašā Pestivalā būsim ar Smiļģu bāru, un sazin vēl kādas aktivitātes sagaidāmas! :)

Pēc tam Pērlītei bija jāpavizina Banku augstskolas absolventi, jānogādā tie uz tusiņu vietu! Un, arī tas nav viss. Skat, kāds labs transfērs no Galleria Riga uz klubu “First Dača”, Andrejsalā pēc tam sanāca. House mūziku papildināja dzīvie instrumenti no “Groove Taxi”. Re, ko par viņiem raksta Easyget.lv:

Duetā “Groove Taxi” apvienojušies mūziķi Aleksandrs Merzļikins (perkusijas) un Vadims Makarovs (saksofons). Dažādu specefektu pavadījums kopā ar perkusiju un saksofonu skaņām rada vienreizēju mūzikas sakausējumu ar piesātinātu, spēcīgu skaņu, un arī acīm baudām šovu.

YouTube Preview Image

Black Silver Partybus arī bija interesanta nedēļas nogale. Visvairāk sajūsmas, protams, ir par striptīzu party busā vecpuišu un vecmeitu ballītēs. Un, tāds bija – gan vecpuišu ballītē bija striptīzs, gan vecmeitu ballītē.

YouTube Preview Image

Un, Beer bike, jā, šoreiz tas nedeldēja Vecrīgas bruģi, bet devās uz Saulkrastiem. Varbūt redzējāt to tur?! :)

Leave a Reply