Garage

Nupat esam vēruši savas garāžas durvis un to nosaukuši par “Partybus Garage“. Tajā mēs piedāvājamveikt salona ķīmisko tīrīšanu visu veidu transportlīdzekļiem – no vieglajām mašīnām līdz autobusiem. Kā arī Partybus Garage piedāvā transportlīdzekļu vizuālo pārbūvi, no idejas līdz pārreģistrācijai.

 “Līdz šim ko darījām tikai sev, to tagad piedāvājam arī tev!

Salona ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar “Mafra” profesionālas autoķīmijas un Karcher firmas ekstraktora palīdzību, kas garantē lielisku rezultātu. MAFRA – viens no lielākajiem Eiropas mazgāšanas un tīrīšanas produktu ražotājiem, kurš ļoti cīnās par ekoloģiju. Līdz ar to daudz produktu ir pat 100% ekoloģiski.

Salona ķīmiskās tīrīšanas procesā tiek tīrīti/mazgāti sēdekļi, paklājiņi, griestu apdare, durvju apšuvums, grīda un bagāžas nodalījums. Ādas salons tiek iztīrīts un pēc tam apstrādāts ar profesionālu ādas salona kopšanas līdzekli, kas pasargās ādu no izžūšanas un padara to mīkstu un elastīgu. Tāpat tiek mazgātas un tīrītas visas plastmasas detaļas, stikli, saulessargi, pelnu trauki, rezerves ritenis, tā piederumi un visas pārējās salona detaļas. Pašās beigās salons tiek žāvēts izmantojot ventilatoru.

Piedāvājumā ir arī izbraukuma ķīmiskā tīrīšana, kas varētu būt noderīga aizņemtiem cilvēkiem, un korporatīvajiem klientiem ar lielu autoparku. Salona ķīmiskā tīrīšana arī palielinās auto vērtību pirms pārdošanas, kā arī liks ērtāk justies tikko iegādātā mašīnā.

“Patiesībā jau mūsu pakalpojumu klāsts ir vēl plašāks, jo, skatieties, uzbūvējām trīs Partybus un Smiļģu bāru. Visu paši darījām, tāpēc ir pieredze mēbeļu, interjera un daudz citu unikālu lietu izveidē.”

! Pilns salona ķīmiskās tīrīšanas process ar žāvēšanu parasti aizņem 4-12h.
Orientējošās cenas:
Mazās klases Auto( Škoda Fabia, Renault Clio, VW Golf, Audi A3) – 20-40 Ls
Vidējās klases auto (Audi A4, 5. sērijas Bmw, VW Passat) – 30-50 Ls
Liela izmēra auto (6, 7 vietīgie, džipi) (VW Sharan, Nissan Xtrail, Chrysler Voyager) – 40-60 Ls
Mikroautobusi (Transporter, Sprinter, Vivaro) – 50-70 Ls
Autobusi atkarībā no sēdvietu skaita.

Tīrītas var tikt atsevišķas detaļas, tāpēc precīzas cenas tikai apskatoties uz vietas un vienojoties par darba apjomu.

Rezervācijas un pasūtījumus veic zvanot vai rakstot:

+371 29345779

garage@partybus.lv

vai aizpildot kontaktformu!

 

Seko līdzi jaunumiem Fb lapā: www.facebook.com/PartybusGarage

Leave a Reply